DLACZEGO AUDIO?

Image is not available
Autor podcastu O Mediach w Tandemie, nagrodzonego przez wydawnictwo MMP
Tworzymy podcasty, których się słucha.
STRATEGIA | PRODUKCJA | PROMOCJA | REKLAMA
Sprawdź, czy Ty też powinieneś mieć swój podcast!
Jaka jest Twoja strategia Audio?
W obecnych czasach zmęczenia ekranami i eksplozji popularności DIGITAL AUDIO, podcasty stały się najszybciej rozwijającym się sposobem dystrybucji treści. Dzięki swojej mobilności i angażującej naturze są chętnie wykorzystywane przez miliony słuchaczy w Polsce. Wykorzystaj ten potencjał. Daj się usłyszeć.
Image is not available
STRATEGIA
Kto jest Twoim klientem? Kto jest słuchaczem? Jak odbiera treści? Kiedy? Jak długo? Co różnicuje słuchaczy od czytelników? Dlaczego słucha? I jak zatrzymać go na dłużej.
Image is not available
CEL
Co chcesz osiągnąć dzięki AUDIO? Jakich treści szukają Twoi odbiorcy? Czego do tej pory brakowało w Twojej strategii kontentowej? Personal branding?
Image is not available
FORMAT/SCENARIUSZ
Uniwersalne? Konkretne? Case'y? Rozwiązania? Wywiady? Serie? Udział w innych podcastach? Dostarczymy gotowe rozwiązania.
Image is not available
PRODUKCJA
Nagramy i zmontujemy Twój podcast. Mamy dostęp do profesjonalnego studia. Zadbamy o Twoją identyfikację audio. Zaufaj profesjonalistom.
Image is not available
DYSTRYBUCJA
Zadbamy o widoczność Twojego podcastu w internecie. Hosting, dystrybucja w playerach (Spotify, Apple, Google...), player na www. Oferujemy pełny zakres usług.
Image is not available
MARKETING I PROMOCJA
Jest wiele touchpoint'ów dla Twojego kontentu. Twój podcast musi je harmonijnie uzupełniać. Social media? Reklama? Robimy to na codzień. Skorzystaj z naszej wiedzy.
Od 15 lat specjalizujemy się w PR korporacyjnym, content marketingu, współpracy z mediami. Wierzymy w siłę AUDIO w komunikacji i employer brandingu.
Od 2018 do naszych działań dodaliśmy komunikację w DIGITAL AUDIO dla marek. Przeprowadzimy Cię przez proces produkcji podcastu. Możemy przygotować dla Ciebie całą serię podcastową - od strategii, koncepcji kreatywnej, przez scenariusz, nagranie, postprodukcję, dystrybucję i promocję.
Oferujemy działania contentowe dostosowane do różnych form komunikacji, pośredniczymy w realizacji kampanii reklamowych w podcastach.
REWOLUCJA AUDIO
Podcasty!
W Polsce już co trzeci internauta słucha podcastów. Brandy tworzą swoje audycje i używają ich do komunikacji.
Ty też powinieneś mieć swój podcast!
0
Year of Experience
0
Satisfied Clients
DLACZEGO ROŚNIE POPULARNOŚĆ PODCASTÓW?
WYGODA.
EKSPERCKA WIEDZA.
WIARYGODNOŚĆ.
NIE MĘCZĄ OCZU.
SĄ WCIĄGAJĄCE.
ODPOWIADAJĄ NA POTRZEBY.
ANGAŻUJĄ.
WZBUDZAJĄ EMOCJE.
...I ŁATWO JE WYPRODUKOWAĆ.

Słuchanie jest wygodne i angażujące, przez co skuteczne - to unikalne zalety AUDIO.

EMOCJE
My professional design works.
STORYTELLING
Read my thoughts.
CONTENT
Check my latest photos.
CO ROBIMY?

Od 15 lat specjalizujemy się w PR korporacyjnym i content marketingu. W ciągu 15 lat pracowaliśmy dla ponad 100 brandów - korporacji, start-up'ów, fundacji. Prowadzimy biuro prasowe i kreujemy ekspercki wizerunek naszych klientów.
Employer branding nie ma dla nas tajemnic.


W 2018 do naszych działań dodaliśmy komunikację audio dla marek. Możemy przygotować dla Ciebie serię podcastową - od koncepcji kreatywnej, przez scenariusz, nagranie, postprodukcję, dystrybucję i promocję.


W Polsce już co trzeci internauta słucha podcastów regularnie.

Slider